+38 (044) 222-64-93

office@augustsb.kiev.ua

 

Технічне обслуговування систем пожежогасіння

Обслуговування пожежної сигналізації

Обслуговування пожежної сигналізації

Якісне обслуговування пожежної сигналізації в місті Київ є першочерговою задачею компанії Август СБ. Адже це достатньо складне обладнання з елементами швидкої фіксації початкової стадії пожежі і миттєвого сповіщення про наявну проблему.

 

На сьогодні існує багато найрізноманітніших систем оповіщення про пожежу, тому обслуговування систем пожежної сигналізації викликане гострою необхідністю підтримки обладнання у справному стані. Це допоможе зберегти не тільки майно та матеріальні цінності, але також здоров´я і навіть життя людей.

Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в Києві

 

Для правильного функціонування систем і попередження збоїв у їхній роботі ми проводимо технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в Києві. Всі роботи виконуються в повній відповідності з існуючими регламентами.

 

Для гарантії надійної роботи обладнання та збільшення періоду його експлуатації всі послуги даного типу ми відносимо до найважливішого регламентного процесу.

Монтаж та обслуговування пожежної сигналізації компанієї Август СБ

Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації в Києві

Монтаж та обслуговування пожежної сигналізації компанією Август СБ проводиться з суворим дотриманням всіх пунктів проектної документації та розкладу регламентних робіт. А саме:

  1. Наші спеціалісти ретельно вивчають та аналізують проектну документацію.
  2. Проводиться робота по складанню кошторису на проведення монтажу за лояльними цінами для наших клієнтів.
  3. Проводиться встановлення обладнання згідно з затвердженими нормативами та проектом з урахуванням побажань клієнта.

Постійні профілактичні регламентні роботи відносяться до найбільш пріоритетних завдань компанії Август СБ. Всі роботи виконуються нашими кваліфікованими спеціалістами які мають за плечима великий практичний досвід.

Завдяки своєчасному технічному обслуговуванню системи оповіщення гарантується її безвідмовна робота. В результаті чого ви уникнете зайвих витрат на ремонт, а Ваше майно та безпека людей знаходяться під надійним захистом.

Виконання регулярних профілактичних робіт гарантує високий рівень протипожежного захисту за рахунок бездоганної роботи обладнання та всіх його систем.

Монтаж та обслуговування пожежної сигналізації виконується висококласними ліцензованими спеціалістами нашої компанії що позитивно впливає на якість роботи та термін служби всіх систем обладнання.