+38 (044) 222-64-93

office@augustsb.kiev.ua

 

Купити Системи оповіщення людей про пожежу та управління евакуацією (СОУЕ) в Києві, Україні

Оповещение о пожаре

Щоб забезпечити безпеку людей  в приміщеннях , необхідно купити Системи оповіщення людей про пожежу та управління евакуацією (СОУЕ) в Києві, Україні. Така система своєчасно сповістить їх про загрозу і донесе до їх відома необхідні вказівки та інформацію про те, як потрібно діяти в даних обставинах. 

 

Також допоможе відповідальним особам забезпечити організовану евакуацію при пожежі.

Система оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі – це цифрове обладнання, при створенні якого використовуються сучасні IT технології. Ціна на системи може варіюватися в залежності від їх комплектації. Будь-яка система комплектується різним обладнанням, яке посилює звуковий сигнал і його потужність, гучномовцями, виносними консолями, джерелами сигналу та ін.

 

Купуючи пожежне сповіщення в Києві і в Україні в цілому, ви убезпечите не тільки себе, але і людей поряд, від виникшої небезпеки.

Система оповіщення та управління евакуацією від компанії Август СБ

Система оповещения о пожаре Август СБ

На даний час система оповіщення та управління евакуацією від компанії Август СБ має ручний, напівавтоматичний і автоматичний режими контролю.

 

 1.   В ручному режимі управляється диспетчером, черговим або людиною-оператором. Для даного випадку тільки оператор відповідальний за реагування на сповіщення про пожежу що надходять. Також в його обов’язки входить перевірка достовірності оповіщення. У разі виникнення небезпеки, він повинен організувати найоптимальнішу схему евакуації, і одночасно транслювати певні мовні повідомлення за допомогою мікрофона в ту зону, звідки надійшло сповіщення про пожежу.
 1.   У напівавтоматичному режимі система пожежного оповіщення потребує участі оператора тільки для прийняття ним рішення, виходячи з обставин, що склалися, щоб сформувати одну єдину команду для запуску СОУЕ.
 2.   В автоматичному режимі оповіщення про пожежу працює автономно без будь-яких втручань ззовні. Тут уже помилки людини виключені, зате вірогідні помилкові тривоги.

Проектування і монтаж (установка) СОУЕ

Проектування і монтаж (установка) СОУЕ необхідні для того, щоб захистити будь-яку будівлю і об’єкт, а також убезпечити людей від пожежі. Проектуванням повинні керувати фахівці. Під їх керівництвом здійснюється ретельне складання проектних рішень, що дозволяє бути впевненими в надійному захисті від пожежі.

 

Здійснення проекту складається з декількох етапів:

 1.   Ретельно вивчається внутрішнє облаштування приміщень або повністю будівель, і на основі цього робиться відповідний аналіз. Також досліджується їх пожежна навантаженість і стійкість до впливу високих температур та ін.
 2.   Проводяться необхідні розрахунки, щоб визначитися з розміщенням системи, що відповідає за протипожежний захист.
 3.   В креслення вносяться схеми розміщення обладнання
 4.   Складається пояснювальна записка і кошторис на роботи що виконуються.

 

Проектування і монтаж пожежного оповіщення в обов’язковому порядку здійснюється з використанням нормативних документів, які регламентують експлуатацію обладнання на об’єкті. Зокрема, сюди входять такі документи:

 

 1. Звід правил і норм, що регламентують пожежну безпеку.
 2. Державні стандарти.
 3. Перелік будівельних норм.
 4. Документи щодо технічної регламентації.
 5. Список типових вимог.

 

У цих документах міститься ряд інструкцій на проведення монтажних робіт, під час яких враховуються особливості об’єкта.

Після завершення монтажу, проведення пусконалагоджувальних робіт, оформлення поетапної здачі-приймання монтажних робіт, здійснюється складання технічної документації, в яку входять сертифікати на встановлену систему оповіщення. А також акти на будівельну експертизу, відповідності обладнання, здачі-приймання і на випадок виникнення дефектів при пусконалагоджувальних роботах, і в період експлуатації.

 

Далі створюється спеціальна комісія до складу якої включені – замовник, проектувальник, підрядник і служба експлуатації, які підписують і завіряють перераховані вище акти.

Купуючи системи оповіщення про пожежу в Києві, Україні – ви отримуєте спокій і безпеку.