+38 (044) 222-64-93

office@augustsb.kiev.ua

 

Системи протипожежного захисту в Києві, Україні

Системы противопожарной защиты

Системи протипожежного захисту у Києві та Україні є важливою частиною комплексу інженерних рішень, які використовуються для того, щоб убезпечити людей та об’єкти у певній будівлі або на контрольованій території. Створення максимально безпечних умов для людей, а також збереження матеріальних цінностей є першочерговим завданням власників підприємств, установ та приватних домоволодінь.

 

Для забезпечення правильної роботи системи протипожежного захисту потрібні:

  1. грамотне проектування системи;
  2. якісне обладнання;
  3. професійний монтаж;
  4. своєчасне технічне обслуговування.

 

Весь комплекс робіт готові Вам надати кваліфіковані спеціалісти компанії «АВГУСТ СБ». Ми пропонуємо послугу виїзду спеціаліста для вивчення Вашого об’єкту, щоб розробити найоптимальніший варіант набору компонентів захисту.

В нашій компанії є власний проектний відділ, тому фахівці можуть запропонувати систему протипожежного захисту, яка ідеально підходить для розміщення на Вашому об’єкті.

Персонал регулярно проходить навчання та має необхідні сертифікати та дозволи для роботи з технічними засобами підвищеної небезпеки.

 

Наявність всього необхідного обладнання на наших складах дозволяє працівникам компанії здійснювати монтаж системи протипожежного захисту в Києві та Україні під ключ у найкоротші терміни.

Переваги систем протипожежного захисту від АВГУСТ СБ

Системы противопожарной защиты Киев, Украина

АВГУСТ СБ займає лідируючі позиції з розробки та виробництва автоматичних систем порошкового, газового та кухонного пожежогасіння на українському ринку. Завдяки наявності власної виробничої бази, наша компанія готова забезпечити вас повним комплексом послуг з організації захисту від пожежі.

 

Ми виробляємо системи протипожежного захисту, а також надаємо послуги з їх встановлення та технічного обслуговування на ринку України вже не перший рік. Завдяки наявності всієї необхідної дозвільної документації, висококваліфікованим співробітникам зі стажем роботи понад 20 років, можливості організації роботи під ключ з дотриманням техніки безпеки нашими постійними клієнтами є понад 100 організацій.

 

Фахівці компанії розробляють проектну документацію, здійснюють монтаж системи протипожежного захисту, займаються введенням її в експлуатацію та проводять подальше технічне обслуговування. За потреби можливий безкоштовний виїзд спеціаліста на об’єкт до замовника.

 

Системи протипожежного захисту від компанії «АВГУСТ СБ» мають такі переваги:

  1. Наші проекти чудово справляються з поставленими завданнями замовників, проходять всі експертизи, приведені у відповідність до вимог державної нормативної документації та технічних вимог виробництва.
  2. Монтажники проходять курси навчання, мають допуски та необхідну кваліфікацію для роботи на висоті, з електроінструментом тощо. Забезпечені якісним монтажним обладнанням. Бездоганно дотримуються правил техніки безпеки під час роботи.
  3. Всі системи протипожежного захисту сертифіковані та представлені у великому асортименті.
  4. Монтаж та встановлення обладнання здійснюється із додержанням обумовлених термінів. Ми цінуємо час наших клієнтів та дотримуємось наших домовленостей.
  5. Забезпечуємо комплексне технічне обслуговування обладнання.

Як замовити системи протипожежного захисту у нас

Компанія «АВГУСТ СБ» займається реалізацією проектів будь-якої складності. На наших складах є в наявності вся необхідна продукція, при замовленні якої здійснюється швидка доставка (завдяки власній логістиці та автопарку, доставка по Києву безкоштовна). По всій території України доставка можлива компаніями-перевізниками – Нова Пошта, Делівері та ін.

 

Звернувшись до наших менеджерів за телефоном, електронною поштою або через форму зворотнього зв’язку, ви можете замовити розробку проекту, монтаж будь-якої системи протипожежного захисту або її технічне обслуговування. Для наших клієнтів ми пропонуємо гнучку систему знижок. Також, зв’язавшись із нами, ви можете отримати професійну консультацію від служби технічної підтримки.

Системи протипожежного захисту від компанії «АВГУСТ СБ» – це надійне забезпечення безпеки людей та захисту майна від вогню та його наслідків.