+38 (044) 222-64-93

office@augustsb.kiev.ua

 

Системи кухонного пожежогасіння купити в Києві, Україна

Системы кухонного пожаротушения в Киеве, Украине

Приміщення будь-якої сучасної кухні є місцем, де з найбільшою ймовірністю може виникнути раптове займання. Тому захист від пожежі на кухні є однією з найважливіших задач, що дозволяє зберегти не тільки майно, але й життя людей. Для цього наша компанія пропонує купити системи кухонного пожежогасіння в Києві та по всій території України.

Кухні закладів громадського харчування передбачають постійне використання спеціального обладнання, такого як дека, сковорідки, грилі, фритюрниці та ін. Вони можуть становити зону підвищеної пожежної небезпеки. З цієї причини, згідно з існуючими правилами, кухні в закладах громадського харчування, що вміщують більше 50 відвідувачів, мають бути обладнані системами кухонного пожежогасіння. 

Цих норм необхідно дотримуватися на кухнях:

 1. ресторанів
 2. кафе
 3. їдалень
 4. дитячих садків, шкіл тощо.

Придбати систему кухонного пожежогасіння в Києві та по всій Україні, що підходить для використання на Вашому об‘єкті громадського харчування, в кафе, ресторані або на промисловій кухні можна в компанії ТОВ «АВГУСТ СБ».

Системи кухонного пожежогасіння від ТОВ «АВГУСТ СБ»

Системы кухонного пожаротушения от ООО «АВГУСТ СБ»

Компанія «АВГУСТ СБ» пропонує вам системи кухонного пожежогасіння різних модифікацій за демократичними цінами для захисту від пожежі кухонь:

 1. в готелях
 2. ресторанах
 3. санаторіях та пансіонатах
 4. супермаркетах
 5. школах, коледжах, університетах тощо.

Системи автоматичного кухонного пожежогасіння від ТОВ «АВГУСТ СБ» відповідає всім діючим нормам та вимогам:

 • В якості вогнегасної речовини використовується водний розчин мінеральних солей – “ОЛКАВ-F”, що не класифікується як небезпечний вантаж.
 • Об‘єктами захисту є всі види кухонного обладнання, включно з вентиляційними каналами та фільтрами вентиляційних каналів, де можливе накопичення жирових відкладень.
 •  Нешкідливі для обладнання, здоров‘я людей та довкілля.

Ви можете купити системи кухонного пожежогасіння різної комплектації від ТОВ «АВГУСТ СБ» в Києві та Україні за прийнятними цінами.

Чому системи кухонного пожежогасіння найкраще замовити у нас

Кухонное пожаротушение

Пропонуючи системи кухонного пожежогасіння власного виробництва, ми гарантуємо: 

 1. Ефективну роботу всіх систем та вузлів.
 2. Максимальний захист кухонного обладнання та безпеку персоналу, а також відвідувачів вашого закладу.
 3. Естетичний зовнішній вигляд та практичність у використанні.
 4. Простий монтаж та, за необхідності, подальший технічний огляд (доставка модулів відбувається в зібраному вигляді, необхідно лише підключення пускової системи та розподільного трубопроводу).
 5. Низьку вартість всіх систем у порівнянні з аналогічними системами інших виробників.
 6. Швидку доставку та встановлення.

Кваліфіковані спеціалісти компанії «АВГУСТ СБ» завжди готові надати компетентну безкоштовну консультацію та відповіді на питання, що вас цікавлять. Ми допоможемо в розробці проекту та підборі необхідного обладнання з подальшою його доставкою та установкою.

Замовляючи у нас системи кухонного пожежогасіння, ви не тільки економите гроші, але й отримаєте надійний захист від пожежі.