+38 (044) 222-64-93

office@augustsb.kiev.ua

 

Купити систему пожежної сигналізації в Києві, Україні

Пожарная сигнализация

З розвитком технічного прогресу системи пожежної сигналізації стають більш популярними і затребуваними. Це говорить про те, що все більше людей почали цікавитися забезпеченням безпеки свого житла, офісу або виробничого об’єкта. Для цих цілей ви можете у нас купити систему пожежної сигналізації в Києві, Україні, завдяки якій, здійснюється виявлення перших ознак загоряння, що зведе до мінімуму нанесення збитку від пожежі.

Системи пожежної сигналізації є досить складним комплексом обладнання, до складу якого входять елементи, які вміють швидко виявляти початкову стадію пожежі і миттєво сповіщати про існуючу проблему.

На даний час існують різні системи пожежної сигналізації, які допоможуть негайно виявити загрозу, і вчасно запобігти виникнення пожежі. Тому, постарайтеся зробити своє життя більш спокійним і безпечним.

Системи пожежної сигналізації купити в Києві

Системи пожежної сигналізації купити в Києві – означає придбати краще технічне рішення за прийнятною ціною з необхідною кількістю сповіщувачів для оповіщення про проблему. Так ви зможете забезпечити свій об’єкт сучасним комплексом своєчасного оповіщення про пожежу.

Системи пожежної сигналізації від компанії Август СБ

Наша компанія може запропонувати вашій увазі затребувані на ринку України системи пожежної сигналізації від компанії Август СБ України.

  1. Безадресні системи.
  2. Адресні системи.
  3. Аспіраційні системи раннього виявлення.

Якщо вас цікавлять характеристики обладнання, питання оплати та доставки, то наші менеджери допоможуть вам у вирішенні цих питань.

Вартість пожежної сигналізації

Якщо ви хочете замовити систему під ключ, або обзавестися сповіщувачами, приладами, або іншим будь-яким комплектуючих елементом – то ціни запропоновані вас приємно здивують. Більш демократичних цін ви не знайдете ніде.

Проектування пожежної сигналізації

Проектування пожежної сигналізації – є найбільш важливим етапом в процесі побудови системи. Здійснення проекту відбувається в індивідуальному порядку для кожного окремого випадку, з урахуванням всіх потреб замовника та відповідно до діючих нормативів а також особливостей об’єкта, що захищається, або обладнання.

Проект пожежної сигналізації передбачає не реалізацію найбільш дорогої системи, як може хтось подумати, а створюється працездатна і надійна система пожежної сигналізації в установлені терміни. Ми бережемо свою репутацію.

Монтаж (установка) системи пожежної сигналізації

Монтаж пожарной сигнализации

Монтаж (установка) системи пожежної сигналізації здійснюється згідно проекту, в наступному порядку:

  1. Вивчаємо і аналізуємо проектну документацію.
  2. Складаємо кошторис на монтаж пожежної сигналізації, ціна якої вас приємно здивує.
  3. Встановлюємо обладнання, згідно з нормативної та проектної документації, враховуючи ваші побажання.

Установку пожежної сигналізації здійснюють ліцензовані висококласні фахівці, що гарантує надійну, якісну і довговічну роботу обладнання.

Ціна на установку і монтаж пожежної сигналізації

Існують фактори, від яких залежить ціна на установку і монтаж пожежної сигналізації:

  • Від площі і специфіки об’єкта;
  • Кількість складових;
  • Складності виконуваного проекту та ін.

Але ви повинні знати, що наші ціни максимально демократичні. Ми завжди беремо до уваги не тільки побажання клієнта при проектуванні і монтажі пожежної сигналізації, а й бюджет, який клієнт готовий виділити на реалізацію проекту. З нами ви отримаєте функціональний продукт за прийнятною вартістю.

Технічне обслуговування пожежної сигналізації

Щоб наші системи у вас правильно функціонували, ми беремо на себе технічне обслуговування систем пожежної сигналізації згідно регламентів. Ці послуги є найважливішим регламентним процесом в період експлуатації наших систем пожежогасіння, і гарантують їх надійну роботу. Під захистом наших систем будуть знаходитися ваші об’єкти, а також здоров’я і життя людей.