+38 (044) 222-64-93

office@augustsb.kiev.ua

 

Купити систему газового пожежогасіння в Києві, Україні

Газовое пожаротушение

Наша компанія успішно справляється з наданням послуг з пожежної безпеки. Ми виготовляємо системи пожежогасіння і займаємося реалізацією проектів будь-якої складності. Пропонуємо вам купити систему газового пожежогасіння в Києві, Україні, під захистом якої будуть знаходитися дата-центри по обробці даних, серверні, сховища, депозитарії, архіви, промислові та офісні приміщення.

Весь робочий процес здійснюється нами з наданням повного комплексу робіт: від проектування, підбору та поставки обладнання, до монтажу і запуску в експлуатацію. Встановлена ​​система газового пожежогасіння забезпечується технічним обслуговуванням нашими фахівцями.

Завдяки злагодженій роботі команди професіоналів, нашою компанією здійснюється успішна реалізація проектів з урахуванням високих техніко-економічних показників з оптимальними витратами.

Ми маємо великий досвід в налагодженні партнерських відносин з постачальниками в області матеріального забезпечення і різного технічного обладнання.

Наявність власної матеріально-технічної та виробничої бази, позитивно впливає на ефективність нашої роботи і швидке вирішення актуальних питань, пов’язаних з вимогами нинішнього часу. Тому, наша система газового пожежогасіння в Україні, повністю відповідає роботі в сучасних умовах.

Придбати систему газового пожежогасіння в Києві

Для захисту від пожежі важливих технологічних об’єктів необхідно придбати систему газового пожежогасіння в Києві. Газове пожежогасіння швидко локалізує виникнення осередків пожежі в приміщеннях, де встановлені сервери та інше обладнання, що підключається до електромережі.

Установки газового пожежогасіння добре себе зарекомендували не тільки при ліквідації виниклої пожежі та збереження матеріальних та інформаційних цінностей, а й в забезпеченні безпеки робочого персоналу.

Купівля системи газового пожежогасіння в Україні

Купівля системи газового пожежогасіння в Україні забезпечує не тільки ліквідацію вогнища, але і високий рівень збереження матеріальних цінностей, що знаходяться в приміщенні. Також зводиться до мінімуму вплив на здоров’я робочого персоналу, який може знаходитися в приміщенні під час автоматичного включення установки газового пожежогасіння.

Завдяки застосуванню газової системи гасіння пожежі гарантується:

 1. Швидке і ефективне гасіння загоряння.
 2. Безпека обслуговуючому персоналу.
 3. Чистота всього обладнання та інших матеріальних цінностей в приміщенні під час гасіння пожежі.

Газове пожежогасіння – опис

Газове пожежогасіння є одним з видів захисту від пожежі з застосуванням газових вогнегасних речовин. Даний захист застосовується у випадках, коли необхідно ефективно загасити пожежу і подбати про безпеку майна із застосуванням таких газових вогнегасних речовин (ГВР):

 1. Хладон 125 і Хладон 227еа. У зоні спалаху хладон швидко розпадається на речовини, що нейтралізують загоряння, що призводить до припинення процесу горіння.
 2. Фторкетона FК-5-1-12 (Novec 1230). Також знижують концентрацію кисню до рівня, коли процес горіння стає неможливим.

Монтаж (установка) газового пожежогасіння

Нашими фахівцями здійснюється підбір, монтаж (установка) газового пожежогасіння, відповідно до ваших вимог. Ви будете забезпечені найкращим варіантом захисту від пожежі.

Заправка модулів газового пожежогасіння

Заправка модулів газового пожежогасіння газами проводиться в суворій відповідності з нормами та існуючими технологіями. На право проведення подібних операцій наша компанія має відповідний сертифікат системи газового пожежогасіння.

Перезарядка модулів газового пожежогасіння

Професіоналами нашої компанії проводиться перезарядка модулів газового пожежогасіння. Всі роботи виконуються нашими фахівцями з чітким дотриманням усіх вимог нормативних документів.

Ми якісно виконуємо всі види робіт, з гарантією і за вигідною ціною.

Расчет площади проема для сброса избыточного давления в помещениях, защищаемых установками газового пожаротушения (Приложение 3 СП 5.13130.2009)

Исходные данные

коэффициент запаса, принимаемый равным 1,2:
масса ГОТВ, предназначенная для создания в объеме помещения огнетушащей концентрации при отсутствии искусственной вентиляции воздуха:
коэффициент, учитывающий утечки газового огнетушащего вещества из сосудов:
время подачи ГОТВ, с:
минимальная температура воздуха в помещении, °С:

плотность воздуха в условиях эксплуатации защищаемого помещения, ρв=1,205 кг/м3
атмосферное давление, Ра=0,101325 МПа:
предельно допустимое избыточное давление, которое определяется из условия сохранения прочности строительных конструкций защищаемого помещения или размещенного в нем оборудования, МПа:
площадь постоянно открытых проемов (кроме сбросного проема) в ограждающих конструкциях помещения, м2:
 • СПРАВКА
  Значение параметра Pпр, согласно таблицы 1 ГОСТ Р 12.3.047-98:

  Степень поражения

  Избыточное давление, МПа

  Полное разрушение зданий

  0,1

  50%-ное разрушение зданий

  0,053

  Средние повреждения зданий

  0,028

  Умеренные повреждения  зданий  (повреждение  внутренних перегородок, рам, дверей и т.п.)

  0,012

  Нижний порог повреждения человека волной давления

  0,005

  Малые повреждения (разбита часть остекления)

  0,003

   
 • РЕЗУЛЬТАТЫ РАСЧЕТА
  Рассчитаем плотность газового огнетушащего вещества ( {{type}} = {{p}} кг/м3  при P = {{pa}} кПа и T = {{t0c}} °C ) с учетом высоты защищаемого объекта относительно уровня моря для минимальной температуры в помещении Tм= {{tc}} °С ( {{t}} К) по формуле:
  {{p}} · ({{t0}}/ {{t}} ) · {{pk}} = {{p1}} кг/м3
  где: К3 = {{pk}} поправочный коэффициент, учитывающий высоту расположения объекта {{h}} относительно уровня моря, значения которого приведены в таблице Д.11 Приложения Д СП 5.13130.2009;
 • Площадь проема для сброса избыточного давления , м2, определяется по формуле:
  = {{s}} м2
 • Клапан сброса избыточного давления не требуется, так как Fc = {{s}} м2
 • где:
  K2 = {{k2}} – коэффициент запаса, принимаемый равным {{k2}};
  K3 = {{pk}}  – для {{type}}  коэффициент, учитывающий изменение давления при его подаче;
  Мр = {{mp}} кг – масса ГОТВ, предназначенная для создания в объеме помещения огнетушащей концентрации при отсутствии искусственной вентиляции воздуха;
  tпод = {{tpod}}  с – время подачи ГОТВ;
  ρ1 = {{p1}} кг/м3 – плотность газового огнетушащего вещества с учетом высоты защищаемого объекта относительно уровня моря для минимальной температуры в помещении {{tc}} 0С ;
  ρв = {{pb}} кг/м3 – плотность воздуха в условиях эксплуатации защищаемого помещения;
  Pпр = {{rpr}} МПа – предельно допустимое избыточное давление, которое определяется из условия сохранения прочности строительных конструкций защищаемого помещения или размещенного в нем оборудования;
  Pа = {{pa}} МПа – атмосферное давление;
  ∑F = {{sf}} м2 – площадь постоянно открытых проемов (кроме сбросного проема) в ограждающих конструкциях помещения;