+38 (044) 222-64-93

office@augustsb.kiev.ua

 

Документація Август СБ

Сертифікати на продукцію – один із найважливіших документів, який підтверджує, що пропонований виріб відповідає вимогам та стандартам та нормам, установленим законодавством України. Цей документ видається після проведення досліджень та випробувань у спеціальній акредитованій лабораторії.

Процес сертифікації супроводжується комплексом заходів та різноманітних дій, що визначають відповідність товарів необхідному переліку норм та правил пожежної безпеки. Проведення таких дій необхідне для:

  1. Отримання офіційного підтвердження на відповідність продукції компанії нормам пожежної безпеки, вимогам та стандартам, встановленим законодавством України.
  2. Гарантування безпеки людей, які використовують цю продукцію.
  3. Підвищення конкурентності продукції, що виробляється як в Україні, так і за кордоном.

Щоб отримати сертифікат пожежної безпеки, необхідно подати до відповідного органу такі документи як технічні умови, посібник з експлуатації продукції та її технічний опис. Далі, ґрунтуючись на результатах лабораторних випробувань, робиться висновок про відповідність чи невідповідність продукції необхідним нормам.

Вся продукція й товари, які виготовляє компанія Август СБ, мають сертифікати відповідності на стандарти пожежної безпеки, внесені до Єдиного державного реєстру. З ними ви можете ознайомитись на цій сторінці.

Монтаж системи проходить в 4 основних етапа. Виконуємо всі роботи «під ключ», від проектування і до узгодження документів

01.

Обстеження об'єкта

Запит документації (плану приміщення), виїзд технічного спеціаліста та зняття параметрів

02.

Розробка проєкту

Проектування системи пожежної безпеки з розміщенням обладнання та мереж
03.

Монтаж обладнання

Монтаж системи на підставі проектної документації, проведення пуско-налагоджувальних робіт
04.

Підготовка документів

Паспорти на обладнання, сертифікати, схеми розташування обладнання, специфікації, сертифікати, інструкції