+38 (044) 222-64-93

office@augustsb.kiev.ua

 

Купити системи димовидалення в Києві, Україні

Щоб уникнути отруєння чадними і токсичними газами, необхідно купити системи димовидалення в Києві, Україні. При виникненні пожежі людям потрібно остерігатися не лише вогню, але й диму, так як від нього надходить найбільша небезпека здоров’ю і навіть життю людини.

Сучасні будівельні матеріали під час горіння виділяють в навколишнє середовище занадто багато токсичних хімічних сполук. За статистикою більшість людей стають жертвами отруєння від чадних газів. Для захисту від токсичних газів під час пожежі нашою компанією «Август СБ» розробляються і встановлюються системи димовидалення, які складаються:

 1. З повітропроводів.
 2. вогнезатримуючих клапанів.
 3. Клапанів, що відповідають за димовидалення.
 4. Вентиляторів підпору повітря.
 5. Електронних систем оповіщення.
 6. Датчиків, що реагують на рівень задимленості.

Купити системи димовидалення Україна

Щоб захиститися від токсичних речовин у разі виникнення пожежі, необхідно купити системи димовидалення Україна. Завдяки цим системам, пожежна служба при необхідності зможе бездоганно виконати свою роботу, а також можуть бути врятовані життя людей.

Проектування димовидалення від компанії Август СБ

Дымоудаление

Правильне проектування димовидалення від компанії Август СБ забезпечить безпечне перебування людей в різних приміщеннях. Ви можете здійснити замовлення проектних робіт за цілком прийнятними цінами. А додаткова розробка нами плану евакуації багато в чому збільшує шанси працівникам підприємств або мешканцям будинків на збереження здоров’я і життя під час пожежі.

Нашими професійними фахівцями виконуються проектні роботи з урахуванням всіх особливостей приміщень, норм і правил, які прописані в нормативних актах і положеннях.

Монтаж системи димовидалення

Здійснюючи монтаж системи димовидалення, компанія «Август СБ» володіє всіма необхідними державними дозволами. Також усіма нашими фахівцями пройдена атестація, що проводиться профільними міжнародними організаціями.

Наші кваліфіковані фахівці виконають установку обладнання з видалення диму якісно і в обумовлені терміни, що захистить ваше здоров’я і майно від нанесення шкоди при виникненні пожежі.

Установка таких систем можлива в найрізноманітніших типах приміщень і їх призначень. Під час будівництва будівель, в яких передбачена робота або проживання людей, необхідна їх інтеграція з системами, що відповідають за видалення токсичних речовин під час пожежі. До таких належать:

 • Багатоповерхові житлові будинки.
 • Громадські будівлі.
 • Торгові та розважальні центри.
 • Об’єкти промисловості.
 • Заклади культури та ін.

Ціна на системи димовидалення

Наша ціна на системи димовидалення найбільш демократична з усіх, які пропонуються на ринку даного виду послуг. У вартість входять всі роботи, починаючи від розробки, встановлення обладнання та, закінчуючи здачею його в експлуатацію.

Компанією «Август СБ» приймаються замовлення на розробку проектів, замовлення устаткування за досить прийнятною вартістю, що вас приємно здивує. Якщо раптом виникне необхідність, то наші менеджери нададуть вам допомогу з вибором відповідного обладнання та ознайомлять з усіма особливостями в період його експлуатації. Удачі вам!